Трамп заявив. що свідчення Волкера підтвердили відсутність тиску на Україну


Президент США Дональд Трамп заявив, що покази Курта Волкера свідчать про відсутність тиску на Україну

Про це Трамп заявив в Twitter, коментуючи публікацію Конгресом свідчень Волкера, які спецпредставник дав в рамках процедури імпічменту. Об этом сообщает glavred.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Спасибі Курту Волкеру, спецпредставникові США в Україні, який у свідченнях Конгресу підтвердив, що я не вів ніяких розмов про послугу за послугу. Ніяких. Полювання на відьом!", — написав Трамп.

Thank you to Kurt Volker, U.S. Envoy to Ukraine, who said in his Congressional Testimony, just released, “You asked what conversations did I have about that quid pro quo, et cetra. NONE, because I didn’t know there was a quid pro quo.” Witch Hunt!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 6, 2019

Раніше в Конгресі опублікували стенограму свідчень Волкера, а також постпреда США в ЄС Гордона Сондланда.

Зокрема, Волкер заявив конгресменам, що Трамп не пов’язує проведення зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським з розслідуванням звинувачень, пов’язаних з виборами 2016 року.

За словами Волкера, адвокат Трампа Рудольф Джуліані сприяв негативному ставленню президента до України, що зводило нанівець зусилля Володимира Зеленського налагодити відносини з Вашингтоном.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/tramp_zayavyv_scho_svidchennya_volkera_pidtverdyly_vidsutnist_tysku_na_ukrayinu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя