Як вберегтися від ГРВІ, ангіни чи інших сезонних захворювань? Франківці все частіше обирають озонотерапію | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает odnakovo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Проте, останім часом все більше уваги до себе привертають немедикаментозні методи лікування і франківці частіше обирають озонотерапію.


Спеціалісти кажуть, що це пов’язано з високою вартістю ліків, низькою ефективністю, токсичністю медикаментів, побічними ефектами та алергічними реакціями.


Озонотерапія – один з методів лікування та профілактики багатьох захворювань, що передбачає використання озонокисневої суміші.


«Озонотерапія проста у використанні, характеризується високою ефективністю при багатьох захворюваннях, абсолютною відсутністю побічних ефектів, має комплексний вплив на організм, оскільки при введенні озонованого фізіологічного розчину, кров та органи людини наповнюються киснем, що призводить до покращення пам’яті, сну, підвищення працездатності та опірності організму до негативних впливів. В медицині його використовують як природній антибіотик, антисептик та як засіб, що стимулює імунітет. Насправді володіє широким спектром дії, тому використовується в гінекології, косметології, терапії , хірургії», – пояснює лікар медичного центру «Репобона ЛТД» Катерина Клебан.Для профілактики грипу та підвищення опірності організму до вірусів, бактерій, грибків достатньо пройти кілька сеансів озонотерапії в МЦ «Репобона».


Тут вам детально розкажуть про всі властивості та лікувальні ефекти.


Масажист і косметолог Катерина Клебан володіє багатьма методиками введення озону(внутрішньовенне введення озонованого фізіологічного розчину, підшкірне введення, пиття озонованої води, ректальні інсуфляції, аутогемотерапія). Вона проконсультує кожного і дасть відповіді на усі питання.


Адреса: вул. М. Підгірянки 23


Кон. тел.: 380 99 755 4665Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/yak-vberegtisya-vid-grvi-angini-chi-inshih-sezonnih-zahvoryuvan-frankivtsi-vse-chastishe-obirayut-ozonoterapiyu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя