Михайло Цимбалюк: Час зняти недоторканність з усіх посадовців

Михайло Цимбалюк: Час зняти недоторканність з усіх посадовців

Президент України Володимир Зеленський має подати приклад та ініціювати скасування не тільки депутатської, а й президентської та суддівської недоторканності. Об этом сообщает imperiyanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк у коментарі «Львівському пресклубу».

За словами політика, усі партії перед виборами обіцяють скасувати недоторканність, але в результаті цього не відбувається.

«Варто констатувати той факт, що за декілька років після зняття недоторканності, притягнули до відповідальності лише одного народного депутата. Українське суспільство також вимагає скасування президентської та суддівської недоторканності, адже кожен повинен нести відповідальність перед громадою за вчинені дії, незалежно від посади, яку обіймає», — наголосив Михайло Цимбалюк.

Він додав, що народні депутати повинні відчувати відповідальність перед суспільством, перед державою і не порушувати чинних законів у своїх висловлюваннях та діях.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1573051403-mihaylo-tsimbalyuk-chas-znyati-nedotorkannist-z-usih-posadovtsiv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя